بهره‌گیری از آخرین دستاوردهای علمی؛ مهمترین هدف کارگروه تکنولوژی و ساختمان سومین کنفرانس بناهای بلند

21 دی 1395 Written by 
Published in اخبار

کارگروه تکنولوژی و ساختمان سومین کنفرانس بناهای بلند با هدف بهره گرفتن از آخرین دستاوردهای علمی در زمینه‌ بناهای بلند، ارتقاء تکنولوژی و ساختمان در زمینه بناهای بلند در کشور ، شناخت سیستم‌های ساختمانی و روش‌های تأمین پایداری در برابر نیروهای جانبی به دبیری پروفسور محود گلابچی تشکیل شد.

به گزارش ستاد خبری کنفرانس ، دکتر بهروز گتمیری عضو هیئت علمی دانشکده عمران دانشگاه تهران، دکتر محمدرضا بمانیان، عضو هیئت علمی و مدیر گروه معماری دانشگاه تربیت مدرس، دکتر کتایون تقی زاده عضو هیئت علمی دانشکده معماری پردیس هنرهای زیبا دانشگاه تهران، دکتر سید محمود حسینی عضو هیئت علمی پژوهشکده مهندسی سازه پژوهشگاه بین المللی زلزله شناسی و مهندسی زلزله و دکتر متین علاقمندان استادیار دانشگاه شهید بهشتی دیگر اعضای این کارگروه تخصصی هستند که همزمان با برگزاری سومین کنفرانس بناهای بلند طی روزهای 28 تا 30 دی سال جاری در قالب کارگاه‌های آموزشی و پنل‌های تخصصی به بحث و تبادل نظر درباره مسایلی چون جانمایی ساختمان‌های بلند بر اساس موقعیت گسل‌ها، ماشین آلات و تجهیزات اجرای ساختمان‌های بلند، مصالح سبک و مصالح با مقاومت زیاد در اجرای ساختمان‌های بلند، ایمنی و تأمین شرایط پایداری ساختمان‌های بلند در حوادث غیرمترقبه، روش‌ها و تکنولوژی‌های ساخت در اجرای ساختمان‌های بلند و ... می پردازند.

علاقه‎مندان جهت بهره‌مندی از مطالب ارایه شده توسط کارگروه تکنولوژی و ساختمان سومین کنفرانس بناهای بلند می‌توانند با شماره تلفن‌های 6-88203845 تماس حاصل فرمایند.

 

Read 1073 times
Rate this item
(0 votes)
Login to post comments

تماس سریعدبیرخانه

آدرس:
تهران، خیابان ولیعصر، خیابان توانیر، خیابان نظامی گنجوی، خیابان پیوند، کوچه حماسی، پلاک 26
تلفن :
88203845 21 (98)+
88871227 21 (98)+
نمابر :
88198520 21 (98)+
ایمیل :
این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
سایت شرکت :

markerما را در Google Maps ببینید

درباره بناهای بلند

از آنجايي که اصول ساخت و ساز پايدار، شامل گسترهای وسيـع از روشهای ابتدايـی تا پيچيده‌ترين فن‌آوری‌های روز ميباشد، مقوله تناسب روشهای اجرا با استانداردهای کيفی همواره به عنوان شاخص‌های کليدی در اين حوزه مورد توجه عموم بهره‌برداران بوده است. با توجه به سير صعودی بلندمرتبه‌سازی که گاه به اقتضای شرايط اقتصادی بر مبنای مقرون به صرفه‌بودن و نه‌چندان بر اصول استانداردسازی تعريف شده است، همچنين نیازها و خلاء موجود در معرفي نشان‌های تجاری نمونه صنعت ساختمان، مؤسسه رسايش برگزارکننده همايش‌ها و کنفرانس‌هاي مختلف درنظر دارد  «سومین کنفرانس بناهای بلند درایران و خاورميانه»  را برگزار کند.